کارتن پلاست فوم هیچ وقت خراب نمی شود

بسته به اینکه از چوب نرم یا چوب سخت استفاده می شود کارتن پلاست فوم  و نسبت الیاف بازیافتی در کاغذ کرافت لاینر چقدر است،تفاوت رنگ خاصی در کارتن پلاست فوم وجود دارد.

طیف از قهوه ای تیره تا قهوه ای روشن یا خاکستری متغیر است نوع خاصی از کاغذ کرافت لاینر است که محصولی توسعه یافته توسط پس و گیلنراست.

این کاغذ از کاغذ کرافت لاینر سفید سفید شده تشکیل شده است که کاملاً عاری از کاغذ باطله است و بنابراین برای غذاهایی که مستقیماً با بسته بندی تماس دارند نیز مناسب است لاینر:مقوا با کارایی بالا و سازگار با محیط زیست.

کارتن

کاغذتست لاینر یک کاغذ استاندارد چند لایه با کارایی بالا برای صنعت موجدار است و در دو نوع کاغذ طبیعی و سفید موجود است.برای بسته بندی هایی که استرس کمتری دارند مناسب است.

تست لاینراز 100 درصد الیاف بازیافتی تشکیل شده است.این امر تولید آن را ارزان تر از کاغذ کرافت لاینر می کند.با این حال،ممبران سقف تست لاینر استحکام کمتری دارند.

اسچرنز: سقف میانی برای مقوای راه راه چند جداره اصطلاح اسچرنز،مخفف کاغذ ساخته شده از الیاف بازیافتی طبقه بندی نشده (درجه پایین) است.

به عنوان یک کاغذ بسیار حساس به رطوبت،به عنوان یک لایه میانی در مقوای موجدار چند جداره استفاده می شود همچنین،
می تواند به عنوان ماده پرکننده برای پر کردن حفره های داخل مقوا و استفاده می شود.

چه نوع جعبه هایی وجود دارد؟به عنوان یک قاعده،هیچ دو جعبه یکسان نیستند،زیرا معمولاً مطابق با محصول طراحی می شوند.
با این حال،برای دستیابی به ارتباط ساده و روشن بین مشتریان و تولیدکنندگان.

کدهای استاندارد مختلفی وجود دارد که انواع بسته بندی را در یک سیستم یکسان و قابل درک بین المللی قرار می دهد.
یک کد،کد ففکو اسبو است.

می توان از آن برای توصیف واضح مواد بسته بندی مختلف ساخته شده از تخته راه راه و جامد استفاده کرد،زیرا مواد بسته بندی ساخته شده از تخته راه راه و جامد را به دسته های مختلف طبقه بندی می کند.