چسب قطره ای بسیار قوی به خانه هایتان امنیت می دهد

حق اختراع برای “ترکیبات چسب قطره ای بسیار قوی با الکل/سوپرچسب” خود دریافت کرد و شروع به پالایش محصول برای تجاری سازی کردند.

شرکت او چسب را به عنوان “Eastman 910” بسته بندی کرد و در سال 1958 شروع به بازاریابی کرد. بعداً به عنوان “Super Glue” شناخته شد و Coover با حضور در تلویزیون در برنامه “I’ve Got a Secret” تا حدودی به یک شهرت تبدیل شد.

” جایی که او میزبان، گری مور را با استفاده از یک قطره از این ماده از روی زمین بلند کرد. او همچنین در یک تبلیغ تلویزیونی برای این محصول ظاهر شد.

در طول جنگ ویتنام، مشخص شد که سیانواکریلات ها می توانند برای درمان زخم های جنگ استفاده شوند.

جراحان صحرایی شروع به استفاده از این ماده با پاشیدن آن روی زخم‌های باز کردند، که بلافاصله خونریزی متوقف شد و اجازه داد سربازان آسیب دیده برای درمان معمولی به مراکز پزشکی منتقل شوند.

این امر جان بسیاری را در طول جنگ نجات داد و منجر به تایید نهایی سیانواکریلات ها توسط FDA برای مصارف پزشکی خاص شد. برخی از این موارد عبارتند از اتصال مجدد وریدها و شریان ها در حین جراحی.

چسب

بستن زخم های خونریزی دهنده، سوراخ ها یا ضایعات، توقف خونریزی غیرقابل کنترل برخی از اندام های نرم و استفاده در حین جراحی دندان.

کوور در طول زندگی حرفه‌ای خود بیش از 460 حق ثبت اختراع دریافت کرد، حداقل 60 مقاله نوشت و در زمینه‌های مختلف از پلیمریزاسیون پیوند گرفته تا پلیمریزاسیون الفین و شیمی آلی فسفر مسئول پیشرفت‌های زیادی در زمینه خود بود.

پس از بازنشستگی کوور به عنوان معاون رئیس ایستمن کداک و مدیر تحقیق و توسعه و مدیریت سرمایه گذاری جدید در بخش شیمیایی Eastman.

او قبل از اینکه در سال 1985 به عنوان رئیس توسعه کسب و کار جدید برای شرکت Loctite در نیوینگتون، کانکتیکات انتخاب شود، شرکت مشاوره خود را برای مدتی تشکیل داد.

از آنجا، او به مدت نه سال به هیئت مدیره صنایع ریلی در ایندیاناپولیس نقل مکان کرد، در حالی که تا زمان بازنشستگی خود در سال 2004 به مدیریت کسب و کار مشاوره خود ادامه داد.

جوایز متعدد Coover عبارتند از: جایزه دستاورد موسسه تحقیقات صنعتی، جایزه موریس هالند، جایزه ACS Earl B. Barnes و جایزه AIC Chemical Pioneers. در سال 2004، او به تالار مشاهیر مخترع ملی معرفی شد.

او قبل از مرگش در 26 مارس 2011، 260 حق ثبت اختراع دریافت کرد.