پیاز خشک صادراتی مشکل کبد را درمان می کند

همیشه پیاز خشک صادراتی یا کم آب، پیازی است که تا زمانی که تمام رطوبت آن از بین برود، در معرض حرارت کم قرار گرفته است. این کار به حفظ پیاز کمک می کند تا زمانی که به اندازه کافی خشک باشد.

تقریباً به طور نامحدود باقی می ماند. معمولاً آن را برش می دهند، پوسته می کنند یا خرد می کنند و می توان آن را به صورت تجاری خریداری کرد یا در خانه تهیه کرد.

پیاز در بسیاری از نقاط جهان رشد می کند، اما از نظر تجاری بیشتر آنها از هند، روسیه و چین می آیند. در ایالات متحده، آنها عمدتاً در اورگان، تگزاس و کالیفرنیا رشد می کنند.

پیازهای تازه از تولیدکنندگان به خریداران ارسال می شود، اما آنهایی که در مدت زمان معقولی بدون استفاده باقی می مانند، نرم و پوسیده می شوند.

پیاز خشک با از بین بردن تمام رطوبت یک پیاز درست می شود.

پیاز

برای حفظ بخشی از محصول در مواقعی از سال که به راحتی در دسترس نیستند، بسیاری از آنها به پیاز خرد شده و همچنین پولک و پودر تبدیل می شوند. همه این محصولات از پیاز خشک تهیه می‌شوند و بسته‌بندی و فروخته می‌شوند.

تا به آشپزها کمک کنند در صورت نیاز پیاز را در دسترس داشته باشند. فرآیند خشک کردن مقداری از طعم قوی پیازها را از بین می‌برد، اما همچنان افزودنی‌های عالی برای سوپ، سالاد، کاسرول و سایر غذاها هستند.

هنگام تهیه پیاز خشک در خانه، پیاز را باید کاملاً پوست کنده، سپس به ورقه های بسیار نازک برش دهید.

آنها را می توان در یک لایه روی قفسه ها یا سینی های خشک کن که اجازه می دهد هوا در آنها گردش کند پخش کرد و طوری چیدمان کرد که دو طرف برش ها به یکدیگر برخورد نکنند.

هنگامی که سینی‌ها در دستگاه آب‌گیری برقی قرار می‌گیرند، تقریباً یک روز طول می‌کشد تا آن‌ها به اندازه کافی خشک شوند تا ذخیره شوند، در این مرحله باید بسیار خشک به نظر برسند.

و به راحتی از هم جدا شوند. اگر رطوبت زیادی در آنها باقی بماند به سرعت خراب می شوند.