لامپ کم مصرف هالی استار هر دو ماه فیش برقش می آید

لامپ‌های هوشمند لامپ‌هایی با قابلیت Wi-Fi هستند که از راه دور کنترل می‌شوند.

فناوری موجود لامپ کم مصرف هالی استار  که نور زیادی دارد در این نوع لامپ ها به شما این امکان را می دهد که با کنترل نهایی بر روشنایی خود، در مصرف انرژی و هزینه قبض برق خود صرفه جویی کنید.

در اینجا چند مورد از ویژگی های سرگرم کننده لامپ های هوشمند آورده شده است :

برخی از لامپ های هوشمند دارای کنترل های مبتنی بر مکان هستند که می توانند به طور خودکار چراغ های شما را بر اساس موقعیت مکانی دستگاه هوشمند شما روشن یا خاموش کنند. به این ویژگی ژئو حصارکشی می گویند .

ن از آنجایی که لامپ‌های هوشمند از راه دور کار می‌کنند، می‌توانید از دستگاه هوشمند خود برای روشن یا خاموش کردن چراغ‌ها بدون توجه به موقعیت مکانی خود استفاده کنید.

لامپ

خ می‌توانید لامپ‌های هوشمند خود را با سایر دستگاه‌های هوشمند مانند سیستم‌های امنیتی و ترموستات‌ها جفت کنید تا حالت‌ها را هماهنگ کرده و مصرف انرژی خود را در زمان دوری به حداقل برسانید.

آنها به شما این امکان را می دهند که برای امنیت، چراغ های خود را در حالی که دور هستید کار کنید.

برخی از لامپ های هوشمند قابل تنظیم یا تغییر رنگ هستند.لامپ فعال با حرکت چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، یک لامپ فعال شده با حرکت دارای حسگرهایی است که می تواند حرکت تحریک شده توسط شخص (یا چیزی) را که در ناحیه نزدیک نور وجود دارد، تشخیص دهد.

در حالی که برای کار کردن چراغ‌های حسگر حرکتی خود نیازی به خرید لامپ فعال‌کننده حرکتی ندارید، می‌توانید برخی از چراغ‌های معمولی را با لامپ‌های هوشمندی که قابلیت تشخیص حرکت دارند.

به یک چراغ حسگر حرکتی تبدیل کنید چگونه می توان یک لامپ شکسته را بیرون آورد.