فلفل دلمه ای آبی چربی دور قلب را از بین می برد

دانه های فلفل دلمه ای آبی به گیاهان فشرده و بوته ای با شاخ و برگ متراکم تبدیل می شوند که از آنها در برابر عوامل محافظت می کند. میوه ها به صورت فلفل دلمه ای سبز سه تا چهار لوبی بزرگ، بلوکی و گوشتی در اواسط تابستان شروع می شوند.

و به رنگ بنفش پر جنب و جوش شگفت انگیزی بالغ می شوند. Purple Beauty تلاقی بین Purple Belle و Purple Belle است و دانه های گرده افشانی باز را برای ذخیره بذر و تولید بذر خانگی تولید می کند.

این میوه های خارق العاده دارای طعم ملایم، شیرین و آبدار و همچنین بافتی زیبا و ترد هستند. میوه های ورقه شده وقتی با فلفل زرد یا نارنجی ترکیب می شوند شگفت انگیز به نظر می رسند.

و آنها باید در باغ هر غذاخوری باشند. در طول فرآیند کشت، حداقل سه هفته قبل از کاشت، آهک و کمپوست را به بستر اضافه کنید تا مطمئن شوید که خاک دارای فسفر و کلسیم فراوان است.

فلفل

زیر هر گیاه، 12 فنجان کود آلی متعادل را مخلوط کنید. فلفل ها می توانند خاک خشک را تحمل کنند، اما تنها در صورتی می توانند رشد خوبی داشته باشند که مرطوب باشند.

پس از سفت شدن به فاصله 30-60 سانتی متر (12-24 اینچ) بکارید. گلدان های پنج گالن نیز به خوبی کار می کنند، اگرچه به زهکشی کافی و آبیاری به طور منظم نیاز دارند. هنگامی که مالچ پلاستیکی با کلوش ترکیب می شود.

می تواند دما را چند درجه افزایش دهد. برای تحریک تشکیل برگ، نوک های در حال رشد را به پشت بچسبانید. این به میوه های در حال بلوغ سایه می اندازد و آنها را از آفتاب سوختگی در ماه های گرم تابستان محافظت می کند.

وقت آن است که میوه را زمانی که بزرگ و سفت است انتخاب کنید. صبر کنید تا میوه قرمز شود، زرد، قهوه ای یا بنفش در هنگام رسیدن. با تغییر رنگ میوه، میزان شیرینی و ویتامین C به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

اگر سبز را انتخاب کنید، مقدار کلی فلفل به دست آمده افزایش می یابد.

میوه ای که بعد از اوت قرار می گیرد اغلب رشد نمی کند یا بالغ نمی شود.دستور العمل های فلفل دلمه ای بنفشبرای رسیدن فلفل های تند، تمام درختچه را درست قبل از اولین یخبندان بیرون بیاورید و آن را وارونه در مکانی گرم و خشک آویزان کنید.

برای جلوگیری از پوسیدگی و پژمردگی، در خاک هایی با زهکشی مناسب بکارید و هر چهار سال یکبار محصولات را در تناوب بکارید. اگر کرم های بریده نگران کننده هستند از یقه های کاغذی در پایه گیاه استفاده کنید.