فروش سیستم روشنایی | پخش عمده انواع تجهیزات برقی

قطع و وصل جریان برق با کمک ابزار آلاتی مانند کلید و پریز انجام می شود که در مدل های زیبا و با کارایی های متنوع طراحی و تولید می شوند. خرید عمده کلید و پریز برای ساختمان های کوچک و بزرگ با توجه به شکل ظاهری این محصولات می تواند جذابیت نمای داخلی ساختمان را چندین برابر کند.

فروش سیستم روشنایی | پخش عمده انواع تجهیزات برقی

خرید عمده کلید و پریز در بازار های بین المللی

خرید عمده کلید و پریز در بازار های بین المللی

کلید و پریز برق در مدل های متنوعی طراحی شده اند، به گونه ای که برای هر سلیقه ای و متناسب با هر محیطی، نمونه ای ویژه با طرح و رنگی جذاب وجود دارد. جالب اینجاست که هر یک کارایی های متفاوتی نیز دارند و بر همین اساس می توانید، هر یک از این تجهیزات برقی را متناسب با نوع کارایی و بودجه خود انتخاب کنید.

شما می توانید با توجه به نیاز خود و متناسب با طراحی دکور محیط بهترین نوع کلید و پریز را انتخاب کرده و جلوه جذابتری برای این فضاها ایجاد کنید.

انتخاب از بین نمونه های موجود کار چندان پیچیده ای نیست. کافی است، چند نکته ساده را در نظر بگیرید:

 • میزان بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید.
 • شکل ظاهری این محصولات
 • معماری محل استفاده از این محصولات
 • نوع کارایی مورد نیاز
 • دو پل یا تک پل بودن کلید و پریزها
 • توکار یا روکار بودن آنها

نمونه
های مختلف از ارزانترین تا گرانترین این محصولات در دسترس هستند که هر یک با کیفیت های مختلفی تولید شده اند. افرادی که تصمیم
دارند، برای تهیه این کالاها هزینه کمتری را صرف کنند، می توانند ساده ترین نمونه ها را که در فروشگاه کلید و پریز عرضه می شوند، انتخاب کنند چرا که:

 • هم نصب راحت تری دارند.
 • هم از کیفیت مناسب برخوردار هستند.
 • هم نسبت به سایر نمونه ها قیمت مناسب تری دارند.

خوشبختانه دسترسی های آسانی برای تمامی انواع این محصولات وجود دارد. این دسترسی ها هم در بازارهای داخلی و هم در بازارهای بین المللی وجود دارد.

در بازارهای بین المللی این محصولات بعد از کیفیت جنس و میزان کارایی می توانید بر اساس مدل های طراحی شده و رنگ های این محصولات آمار فروش آنها را مورد بررسی قرار دهید. اگر می خواهید در بازار های مختلف فروش این محصولات موفق عمل کنید، در انتخاب خود به تنوع طرح و مدل نیز توجه کافی را داشته باشید.

قیمت خرید عمده کلید و پریز وابسته به عوامل متعددی است که کیفیت و نوع آن دو عامل تاثیر گذار در میزان قیمت کلید برق می باشد. فروش کلید برق در بازار با قیمت های مختلفی صورت می گیرد. مراکز متعددی هستند که در زمینه خرید این محصول خدمات لازم را به مشتریان ارائه می کنند.

فروش بهترین مارک کلید و پریز

فروش
بهترین مارک کلید و پریز در بازارهای مختلف با شرایط مختلفی انجام می شود. اصل این  توسط خود خریداران این محصولات ایجاد شده است. در بسیاری از این بازارها بیشترین محصولات از نوع مدل های ساده و ارزان هستند.

در برخی دیگر از بازارها همیشه جدیدترین مدلهای روز دنیا به راحتی برای خرید پیدا می شوند. در برخی بازارهای دیگر محصولاتی با کارایی بیشتر قدیمی یا جدید عرضه می شوند.

در تمام این بازارها لیست تعداد زیادی نمایندگی تجهیزات برقی فعالیت دارند که هر یک برند مشخصی از این محصولات را برای فروش عرضه می کنند. تفاوت در کیفیت، کارایی و طرح و مدل قانونی است که تمامی تولیدکنندگان آن را رعایت می کنند، تا بتوانند مشتریان بیشتری را برای خرید محصولات خود تشویق کنند.

انواع کلید و پریز به عنوان یکی از لوازم اساسی در ساختمانهای مسکونی و تجاری برای سهولت در قطع و وصل جریان برق بین منبع تغذیه و مصرف کننده ها، نصب و استفاده می شوند برای خرید کلید و پریز لازم است، نکات مختلفی را برای کاهش هزینه های خود در نظر داشته باشید. از آنجایی که این محصولات به عنوان اکسسوری در دکوراسیون داخلی محیط های مختلف استفاده می شوند، در نتیجه توجه به ظاهر و زیبایی این محصولات اهمیت ویژه ای دارد. توجه داشته باشید که:

 • انواعی از این محصولات را انتخاب کنید که طرح و مدل و حتی رنگ آنها متناسب با فضای محل کاربرد باشد.
 • دارای تاییدیه های استاندارد جهت تامین ایمنی و کارایی لازم باشند.
 • ضد پوسیدگی و ضد شکستگی باشند.
 • برای محیط های مرطوب می توان از بین نمونه هایی انتخاب شوند که عایق رطوبتی هستند.

با رعایت همین چند نکته ساده می توانید به راحتی، به صورت عمده یا جزئی، انواع مدلهای این محصول را با بهترین قیمت تهیه و خریداری کنید. بهترین مارک های کلید و پریز معمولا از اعتبار بیشتری در بازار و در بین خریداران این محصولات برخوردار می باشند.

شما می توانید بهترین مارک ها و برند های را برای اطمینان از کیفیت خرید خود، خریداری کنید. چرا که کیفیت در تجهیزات برقی مانند انواع کلید و پریز یک اصل بسیار مهم است که به مواد اولیه مصرفی در تولید این محصولات ربط دارد و تضمین کننده ایمنی مصرف کنندگان نهایی و کیفیت انتقال انرژی برق از منبع تغذیه به مصرف کننده می باشد.

برترین فروشنده تجهیزات برقی

برترین فروشنده تجهیزات برقیبرترین
فروشنده تجهیزات برقی با در دسترس گذاشتن اطلاعاتی درباره این محصولات می تواند به
خوبی مشتریان را در هنگام خرید، راهنمایی کند و نظر آنها را جلب کند، در نتیجه می تواند از این طریق فروش خوبی را نیز داشته باشند.

به طور کلی یکی از بهترین امتیازاتی که فروشندگان برتر در زمینه کسب و کار خود دارند، همین است که مشاور خوبی برای مشتریان خود هستند و اطلاعات خوبی برای خرید بهترین انواع تجهیزات برقی، دلسوزانه در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

در کنار مشاوره مناسب، رفتار خوب و بیانی صمیمانه را می توان از دیگر مشخصه های یک فروشنده معتبر در بازار محصولات مختلف به ویژه بازار تجهیزات برقی معرفی کرد. البته خوش قولی در ارسال سفارشات به ویژه در خرید های اینترنتی یکی از بهترین مشخصه های شخصیتی این فروشندگان می باشد.

کلید و پریز از جمله تجهیزات الکتریکی هستند که در زمینه انتقال انرژی برق مورد نیاز به محیط های مختلف به عنوان یک رابط مورد استفاده قرار می گیرند.
این رابط های الکتریکی مسیرهای ایمنی را برای دسترسی به منابع اصلی ایجاد می کنند، تا انرژی برق در دستگاه های مصرف کننده به انرژی هایی مختلفی مانند نور یا گرما و یا حتی انرژی مکانیکی تبدیل شوند. خریداران به اندازه یک فروشنده حرفه ای اطلاعات لازم در این زمینه را ندارند و نیاز به راهنمایی دارند.

با پیشرفت تکنولوژی نمونه های جدیدتری از این محصول روانه بازار می شوند که قابلیت های بیشتر و متنوع تری دارند، برای مثال:

 • مجهز به سیستم های کنترل از راه دور هستند.
 • به صورت لمسی نیز عمل می کنند.
 • به لحاظ ظاهری در مدل های کلاسیک و مدرن برای انواع دکور های مدرن و کلاسیک طراحی شده اند.
 • نصب راحت تر و بدون نیاز به استفاده از پیچ و مهره را دارند.
 • به دلیل دارا بودن مکانیزم فنری به سادگی در عمق دلخواه دیوار و یا محل نصب خود قرار می گیرند.
 • سیم پیچی این محصولات در پشت کار تعبیه می شود.
 • پریز های جدید از پلی آمیدهای نسوز در تولید آنها استفاده شده است، در نتیجه در هنگام آتش سوزی خاصیت اشتعال زایی ندارند.
 • علاوه بر اینها یک حلقه فنری در گلوگاه سوراخ های پریز نصب است که مانع از تغییر شکل و ایجاد جرقه و احتراق می شود.

خریدار کلید برق با بهترین قیمت در بازار ایران

در
ایران کارخانه های زیادی هستند که انواع تجهیزات الکتریکی مانند کلید برق را تولید می کنند که  تولیدات آنها از نظر کیفیت، تفاوت چندانی با هم ندارند و خریدار می تواند با توجه به سلیقه و بودجه ای که برای خرید قیمت مناسب خود در نظر گرفته است، از بین نمونه های موجود در بازار انتخاب شایسته ای را برای خرید داشته باشد.

با وجود تنوع مدل و کیفیتهای مختلف و همچنین کارایی های مناسبی که از این محصولات در بازار وجود دارد، با این حال تولیدکنندگان این محصولات در تلاشند تا نمونه های جدیدتر و با کارایی بیشتر را برای مصرف کنندگان خوش ذوق خود، تولید کنند. خریداران می توانند
این محصولات را به صورت مستقیم و حتی حضوری، در صورتی که قصد خرید عمده داشته باشند، از درب کارخانه خریداری نمایند.

محصولات جدیدی که توسط این تولیدکنندگان عرضه می شود، علاوه بر دارا بودن کیفیت بالا به جهت صادرات، کارایی های بهتر برای استفاده ای ایمن و بی خطر نیز دارند، در تولیدات جدید:

 • در بخش داخلی اتصالات مغزی داخلی پریز، نوعی درپوش پلاستیکی برای پیشگیر از خطر برق گرفتگی در هنگام نصب اعمال شده است تا از این طریق کار نصب راحت تر و سریع تر انجام شود.
 • پلاستیک استفاده شده در تولید این محصولات در سطحی از مرغوبیت قرار دارد که نه به سادگی قابل شکستن است و نه پوشیده می شود.
 • یکی از نمونه های جدید تر این محصولات به صورت چشمی عمل می کنند. کافی است دستتان را جلوی چشمی این کلیدها بگیرید تا با یک تکان ساده روشن یا خاموش شوند.
 • برخی دیگر با توجه به نیاز محیط، قابلیت تنظیم شدت نور را دارند.
 • برخی دیگر نیز با سنجش دمای محیط  در صورت زیاد بودن دما میزان نور را کاهش می دهند تا دما متعادل شود.

تنوع عملکرد انواع کلید و پریزها با پیشرفت تکنولوژی، گسترش چشمگیری داشته است، که افراد تنها با توجه به نوع عملکرد این محصولات مشتاق خرید آنها می شوند. تصور کنید که با استفاده از یک کلید به جای چند کلید به راحتی می توانید لامپ های تعبیه شده در محلهای مختلف را خاموش و روشن کنید.

حتی پریزهای جدید نیز دسترسی های بهتری را به جهت کارایی بهتری که دارند، برای مصرف کنندگان خود فراهم می کنند. به طور کلی جدید بودن مدلهای متنوع این محصولات تنها به طراحی آنها مربوط نمی شود و در اصل کارایی های بیشتر و جدیدتری را برای این محصولات تعریف می کند.

انواع کابل فشار قوی

انواع کابل فشار قوی

برای نصب انواع کلید و پریز در محیطهای مختلف لازم است ابتدا سیم کشی های لازم جهت انتقال جریان برق به این محیط ها انجام شود. برای این انتقالها نیر از انواع کابل با قدرتهای مختلف استفاده می شود که خریداران این محصولات می توانند به روشهای مختلف از جدید ترین و به روز
ترین انواع آنها مطلع شوند و در صورت نیاز آن را سفارش دهند.

 در نتیجه مهم است که این محصول را با چه کیفیتی و از کدام برند تهیه می کنید و حتی در طی مراحل نصب از چه امکاناتی برای نصب آنها استفاده می کنید. برای شروع لازم است بدانید که کابل فشار قوی چیست و چه کاربردی دارد؟ 

کابل فشار قوی یا کابل ولتاژ بالا برای انتقال جریان برق در ولتاژ های بالاتر از حد معمول مورد استفاده قرار می گیرد و ساختمان داخلی تشکیل دهنده این نوع کابل با انواع دیگر آن ها متفاوت است، زیرا حتی در کابل های فشار قوی هم انواع مختلف با توان مختلف، برای کارایی های مورد نظر، وجود دارد.

تولید کنندگان برتر ایرانی توانسته اند با به کارگیری ابزار و روشهای
نوین، انواع متنوعی از این کالاهای برقی را تولید کنند و آنها را در بسته بندی
های مناسبی در بازار وارد کنند تا رضایت مشتریان خود را تا حد امکان کسب به دست آورند و از
این طریق فروش خوبی داشته باشند.

کابل
فشار قوی یا کابل قدرت برای انتقال انرژی الکتریکی در سیستم هایی با ولتاژ نامی
بالاتر از نیروگاه ها به شبکه مرکزی و یا شبکه های توزیع اولیه کاربرد دارند و به
صورت دفن در زمین و یا داخل کانال استفاده می شوند.

انواع
کابل فشاری در بازار موجود است که هر یک از آنها کاربرد خاص خود را دارا بوده و
برای منظورهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. مراکز پخش عمده کلید و پریز
در کنار این محصولات، انواع کابل با توانایی های مختلف را نیز  به فروش می رسانند.

انواع کابل های فشار قوی موجود در بازار عبارتند از:

 • فشار قوی معمولی
 • فشار متوسط _ زره دار
 • فشار متوسط سری دار و زره دار

هر یک از این محصولات برای انتقال انرژی الکتریکی با ولتاژ بالاتر از 30 کیلوولت از نیروگاه ها به شبکه های مرکزی و توزیع کننده نیرو مورد استفاده قرار گرفته می شوند. این نوع کابلها در ادامه شامل دو نوع می باشند:

 1. انواع کابل مسلح
 2. انواع سری دار

نوع مسلح آن در برابر نیروهای مکانیکی خارجی مقاومت می کنند و نوع سری دار آن در فضاهایی که حاوی هیدروکربن، حلال ها و مواد خورنده استفاده می شوند.

عایق xlpe تزریق شده بر روی هادی در این سیم ها ساختاری شبیه به کریستال را به صورت یکپارچه ایجاد می کند که هیچ گونه ناخالصی نداشته و در خود نفوذ نمی دهد.

ظاهر فیزیکی این نوع عایقها شباهت فراوانی به تشکیل زنجیره وار مولکول های آب دارد. اگر مقدار کمی هم آب در این عایق ها نفوذ کند باعث کاهش و پایین آمدن مقاومت الکتریکی آنها می شود.

فروشگاه کلید و پریز در تبریز

یکی از کالاهای کاربردی و ضروری که ممکن است در گستره دید بیننده دکوراسیون نباشد، در برق کشی ساختمان کلید و پریز می باشد که با توجه به سیم کشی ساختمان به صورت روکار یا توکار نصب می گردد.

این وسیله الکتریکی برای قطع و وصل جریان برق استفاده می شود. کلید و پریزها توانایی کمک به نورپردازی و زیباسازی دکوراسیون داخلی دارد.

تبریز تنها شهری نیست که در آن فروشگاه های کلید و پریز، محصولات متنوعی از انواع جدیدترین مدلها و طراحی های کلید و پریز را برای خریداران و مصرف کنندگان عرضه می کند تا افراد بسته به سلیقه ای که دارند، بتوانند انتخاب مناسبی داشته باشند.

خریدار کلید و پریز می تواند در هر یک از شهر های بزرگ و کوچک از مسیرهای متعددی اقدام به تهیه این کالاها کند.

مشاورین فروش با توجه به تجربه کافی که در این زمینه دارند، می توانند به راحتی نیاز خریداران را شناسایی کرده و کمک های لازم جهت انتخاب بهتر را ارائه دهند.

بدون شک با برخورداری از یک مشاوره درست خرید این
محصولات راحت تر خواهد بود و افراد می توانند بسته به نوع نیاز خود محصولات بهتری را با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر خریداری کنند و به نوعی خرید خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنند.

در بسیاری از فروشگاه ها کادری مجرب برای فروش به کار گرفته می شوند تا با درک درست از نیاز مشتری و علایق آنها بتوانند به خوبی مشتریان را در هنگام خرید راهنمایی کنند و البته سطح فروش بسیار خوبی نیز داشته باشند.

این
کالاها در ابعاد و اندازه های مختلف به گونه ای طراحی شده اند که در هر مکانی:

 • به آسانی نصب شوند.
 • کارایی مفید داشته باشند.
 • از طول عمر بالایی برخوردار باشند.
 • طراحی و مدل آنها متناسب با محیط محل استفاده آنها باشد.
 • قیمت تمام شده آنها نیز برای مصرف کنندگان نهایی مقرون به صرفه باشد.

نمایندگی معتبر کلید و پریز در اصفهان

نمایندگی معتبر کلید و پریز در اصفهان

در شهرهای مختلف و در هر منطقه ای که خانه ای برای زندگی وجود داشته باشد، برخورداری از تجهیزات روشنایی یک الزام است که به یکی نیازهای اساسی زندگی بشر تبدیل شده است.

پس لازم است تجهیزات برقی لازم مانند انواع سیم و کابل و کلید و پریز در این مناطق عرضه شوند. در هر یک از این مناطق معماری های مختلفی برای ساخت، ساختمان های مختلف استفاده می شود. معمولا معماران خوش ذوق توصیه می کنند، کلید و پریزها که در نمای دیوارها به چشم دیده می شوند متناسب با تزئین این دیوارها انتخاب می شوند.

البته کیفیت جنس و طراحی درست مدل این محصولات می تواند ایمنی کار نصب را نیز تضمین کند و خطر برق گرفتگی را به صفر برساند، به همین جهت از این منظر نیز در تهیه کلید و پریز دقت های لازم انجام می شود.

همیشه کیفیت و قیمت در یک خرید بزرگ یا کوچک نقش تعیین کننده را ایفا نمی کنند. بلکه در بسیاری از موارد به ویژه در عصر حاضر و در زمینه کالاهای لوکس، شکل و ظاهر محصول است که تعیین کننده میزان فروش آن بازار خواهد بود.

البته با توجه به توسعه علوم و فناوری های جدید، کارایی محصولات و حتی ایمنی آنها نیز تاثیرات ویژه خود را بر سلایق مختلف دارند و قیمت دیگر قدرت سابق را در تعیین رونق بازار یک محصول ندارد.

در کشور کارخانه های زیادی وجود دارند که انواع مختلفی از کلید و پریز را با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا تولید و بسته بندی می کنند، تا برای عرضه در بازارهای داخلی و خارجی آماده باشند.

خریداران که قصد خرید عمده این کالا را داشته باشند، می توانند، محصول مورد نظر را در شکلها و
مدلهای گوناگون از آنها را به صورت مستقیم و بی واسطه از این نمایندگی معتبر که از طرف کارخانه تولید تعیین شده است 
خریداری کنند که در این صورت، بدون شک هزینه های کمتری را پرداخت خواهند کرد.

بعد از خود کارخانه ها که تنها به صورت عمده فروشی فعالیت می کنند، مسیر های دسترسی بیشتری نیز برای خرید این ابزار وجود دارد.
مهمترین موضوع تهیه محصولات شناخته شده و مورد تایید استانداردها است.

استاندارد بودن محصولات برقی اهمیت زیادی دارد، چرا که با ایمنی محیط زندگی و افراد در ارتباط هستند. البته جای نگرانی نیست، زیرا برندهای معتبر امکان دسترسی گسترده ای را برای تمامی گروه مصرف کننده این محصولات در اصفهان، شیراز، تهران و تمامی شهرهای بزرگ و کوچک ایجاد نموده اند.