خرید کلید و پریز هوشمند | فروش کلید پریز با بهترین قیمت

کلید و پریز برق از جزییات مهم در دیوارهای داخلی ساختمان ها محسوب می شوندو هر چند در ابعاد کوچکی هستند، اما کارایی بزرگی دارند. با هوشمند کردن کلید و پریزهای انواع ساختمان های تجاری و اداری، بیمارستان ها و مراکز بهداشتی، مراکز تفریحی و ورزشگاه ها و هتل ها، ساختمان ها نیز هوشمند می شوند. بدین معنا که کنترل دستگاه های برقی از راه دور نیز امکان پذیر می شود. 

تکنولوژی همواره زندگی ها را راحت تر و ایمن تر کرده است.  بنابراین با صرف هزینه اولیه نصب کلید و پریزهای جدید و هوشمند، خانه و دیگر ساختمان ها، ایمن تر و با مصرف بهینه انرژی برق و کاهش هزینه انرژی روبرو خواهیم شد و همچنین از رفاه و راحتی بیشتری در خانه های هوشمند  که از طریق کلید و پریز هوشمند به وجود می آیند، خواهیم داشت.

خرید کلید و پریز هوشمند | فروش کلید پریز با بهترین قیمت

خرید کلید و پریز با بهترین قیمت

خرید کلید و پریز با بهترین قیمتدر سال های اخیر  تولید انواع کلید و پریز برق با تنوع انبوهی همراه است. نقش کلید و پریز هوشمند در دیوارهای منازل، هتل ها و مراکز تجاری اداری و حتی بیمارستان ها بسیار مهم است که علاوه بر زیبایی دیوار، نقش و کاربرد مهمی دارد. با هوشمند سازی کلید ها می توان خانه رو به سوی هوشمند شدن برد. خرید کلید و پریز جدید و هوشمند بازار پر رونقی را دارد و شرکت های مطرح داخلی و خارجی در حال فعالیت و رقابت با یکدیگر هستند. 

اما قبل از خرید کلید و پریز های هوشمند و جدید باید حتما اطلاعاتی در مورد انواع کلید و پریز برق داشته باشید و تا در انتخاب و خرید این محصولات به مشکل نخورید. اگر خریدار انواع کلید و پریزهای جدید و هوشمند هستید، برای این که محصولی باکیفیت و ضمانت خرید دریافت کنید، بهتر است به نمایندگی های معتبر انواع کلید و پریز و یا وب سایت ما مراجعه کنید. تا با بهترین قیمت خرید نمایید.

فروش ویژه کلید و پریز در بازار

در گذشته کلید و پریزها در طرح های محدودی تولید می شدند اما با پیشرفت در محصولات مربوط به برق و روشنایی این کلید و پریزها نیز در طرح های متنوع و زیبایی، به تولید انبوه می رسند. 

حتی فقط منحصر و محدود به وسایل روشنایی مثل لامپ ها و آباژور نمی شود بلکه با کلید و پریزهای جدید و هوشمند دیگر دستگاه های که با برق کار می کنند را می شود کنترل کرد.

این محصول هوشمند که در ابعاد کوچک است که همان جای کلید و پریز معمولی جای می گیرد، خانه شما را هوشمند می سازد به این معنا که هر چقدر هم از خانه دور باشید با اپلیکیشن مخصوص گوشی، یا ریموت کنترل و حتی ریموت کنترل مرکزی ساختمان می توانید وسایل برقی خانه را کنترل نمایید و یا خاموش و در صورت لزوم روشن کنید.

این وسایل فقط به وسایل روشنایی مانند لامپ ها و آباژور محدود نمی شوند از قهوه ساز و چایی ساز گرفته تا پنکه و یا سیستم سرمایشی و یا گرمایشی و تلوزیون نیز شامل می شوند.

از دیگر مزیت های که باعث می شود از کلید و پریزهای هوشمند در دیوار داخلی ساختمان ها استفاده کرد می توان بهینه سازی انرژی برق نام برد. به عنوان نمونه هتلی را در نظر بگیرد که با حداقل پنجاه اتاق برای مسافران و مشتریان خود به خدمت رسانی می پردازد.

حال هر یک از این اتاق با داشتن سیستم گرمایشی و یا سیستم سرمایشی، وسایل روشنایی و حتی چای ساز و قهوه ساز در اتاق. هر یک از مسافران با ورد به اتاق این سیستم به صورت خودکار به برق متصل شود در نتیجه وسایل روشنایی اتاق روشن می شوند و سیستم گرمایشی و یا سرمایشی بسته به فصل مراجعه بصورت خودکار و اتوماتیک شروع به کار می کنند و حتی برای جمع پرده پنجره اتاق با لمس کردن کلید و پریز و یا ریموت کنترل انجام پذیرد.  در هنگام خواب نیز با لمس کلید و پریز با علامت کم کردن نور، اتاق تاریک شود.  و همچنین برای نظافت اتاق توسط خدمتکار هتل فقط با لمس همان کلید و پریز بر روی دیوار که با المان جارو برقی یا فردی که جارو برقی در دست دارد فرد مورد نظر به اتاق می یاد.  اما حال نظر بگیرد که این پنجاه اتاق از سیستم کلید و پریز هوشمند که به سادگی به جای کلید و پریز معمولی نصب می شود، برخوردار نبود! چه مشکلاتی برای این هتل پیش می آمد!؟ از لحاظ ایمنی و امنیت با خطرات زیادی مواجه می شد چرا که احتمال داشت یک نفر از مسافران هنگام هر بار خروج از اتاق اتصالات برق را قطع نکند و یا به عنوان نمونه دستگاه چای ساز روشن بماند و یا به دلیل نقص آتیش بگیرد و یا اتفاقا از این دست پیش بیایید. و همچنین در خوشبینانه ترین حالت مصرف انرژی برق افزایش پیدا کند چرا که تمام اتصالات برقی بعد از خروج افراد از اتاق قطع نمی شود و روز به روز مصرف انرژی بیشتر بیشتر شود و و هزینه انرژی بیشتر می شود! در دنیای امروز که باکمبود منابع انرژی روبرو هستیم ضرورت دارد از سیستم های استفاده شود که مصرف انرژی برق را کاهش دهد و یا بهینه سازی کند.

در دنیای امروز که با کمبود انرژی برق روبرو هستیم و استفاده صحیح و درست امری ضروری است. این نوع کلید و پریزها به ما اطلاع می دهند که کدام دستگاه انرژی مصرفی بالایی دارد و در صورت لوزوم خاموش شود.

یکی دیگر از ویژگی استفاده از کلید و پریز هوشمند این است: ایمن کردن ساختمان در مقابل خطرات ناشی از حرارت، به این معنی که اگر دستگاهی بی دلیل داغ شد سیستم هوشمند کلید و پریز هشدار می دهد و خود به خود آن را خاموش می کند.

قیمت انواع کلید و پریزها با توجه به این که در نوع هوشمند مکانیزم آن کاملا متفاوت است به همین دلیل گران تر است و شرکت ها با توجه به نوع کارکرد کلید و.پریز هوشمند قیمت های متفاوتی را عرضه می کنند اما قطعا نوع خارجی این محصول گران تر از نوع داخلی است.

به دلیل نوع زندگی ها و آپارتمان نشینی و تقاضای زیاد برای محصولات روشنایی و از جمله کلید و پریزها در انواع ساده و هوشمند، در انبوهی از ساختمان های مسکونی، تجاری و هتل ها، تولید این محصولات نیز افزایش یافته است و با توجه به تقاضای بالا این محصولات، بازار از رونق خوبی برخوردار است.

قیمت کلید و پریز با توجه به قیمت مواد اولیه تعیین می شود و چنانچه قیمت مواد اولیه بالا رود قیمت تمام شده محصول نیز افزایش پیدا می کند. اما با خرید عمده از کارخانه ها می توان خرید ارزان تر و مناسبی داشت.

اما این راه حل برای کسانی که به هر دلیل امکان خرید عمده و از کارخانه را ندارند می توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما در وب سایت از امکانات فروش ویژه برخوردار شوند و با قیمت ارزان تر کلید و پریزهای مطرح بازار را که از لحاظ کیفیت و ایمنی استانداردهای مربوطه را دارد، خریداری کنند.

روش های تولید کلید و پریز هوشمند در ایران

روش های تولید کلید و پریز هوشمند در ایرانکارخانه ها و شرکت های متعددی در حال تولید کلید و پریز در ایران هستند و به نوعی در حال رقابت هستند.

این رقابت از طرح های اولیه کلید و پریز تا طرح های جدید و تولید در رنگ های خاص و بی نظیر گرفته تا قیمت تمام شده محصول نهایی، است.

هر تولید کننده ای که بتواند میزان تولید خود را بالا ببرد و قیمت تمام شده کلید و پریز پایین بیاید می تواند بیشترین فروش را داشته باشد و در نتیجه بازار را به دست می گیرد.

تولید کلید و پریز مراحل مختلفی دارد که تولیدکنندگان معتبر با همکاری طراحان صنعتی، متخصصان و مهندسان در کلیه مراحل طراحی، قالب سازی، پرس کاری، تزریق پلاستیک و دیگر مراحل تا روکش فلزی و آبکاری از مجهزترین و مدرن ترین دستگاه های ساخت و تولید بهره می گیرند و کنترل کیفیت کلید و پریزها نیز به دقت انجام می شود و طبق استاندارد ملی ایران به تولید می پردازند و محصولات خود را در بازار داخلی و حتی بین المللی عرضه می نمایند.

در تولید انواع کلید و پریز داشتن استاندارد ملی ایران ضرورت بسیار دارد. زیرا این محصولات با اتصال مستقیم برق در خاموش و روشن کردن وسایل روشنایی و یا دیگر دستگاه های برقی استفاده می شوند و اگر ایمنی و استاندارد ملی را نداشته باشد بسیار خطر آفرین است.

اما گذشته از امر تولید که در حال حاضر با توجه به تحریم های سخت و جدی بعضی کشورها و حتی تامین مواد اولیه باکیفیت که بعضا وارداتی هستند و با مشکلات فروانی رو برو است و بالا رفتن دلار و نوسانات ارز که اثر مستقیم بر مواد اولیه تولید کنندگان کلید و پریز می گذارد و امر تولید این محصولات را کاری سخت تبدیل کرده است اما امر فروش محصولات نیز به سختی و اهمیت تولید است.

و اما کلید و پریز هوشمند که تولید آن کمی متفاوت از تولید کلید وپریزهای ساده است و کاملا با دستگاهای تکنولوژی بالا تولید می شوند. این محصول در بازار داخلی با استقبال خوبی روبرو شده است و اما در ابتدا جز محصولات لوکس قرار می گرفت. 

به کلید و. پریز هوشمند،  کلید و پریز لمسی یا تاچ نیز می گویند. این نوع ابزار را معمولا می توان در خانه ها و هتل های لوکس یافت. جنس آن نشکن است و مقاوم در مقابل ضربات مختلف و خش مقاوم است. اما امروز استفاده در دیگر ساختمان ها از جمله بیمارستان ها و کلینیک ها را دارد.

در بازار کلید و پریز هوشمند همانند دیگر بازارها، بازاریابی و امر فروش اهمیت دارد. با شناسایی دقیق بازار می توان محصولات را به فروش رساند. در این بازار کلید و پریز، نوع هوشمند آن جایگاه ویژه و پر طرفداری را دارد. در حال حاضر رقابت در طرح های جدید و کاربردی کلید و پریزهای هوشمند است که منازل و ساختمان های تجاری، هتل ها و مراکز بهداشتی و بیمارستان ها را به سوی هوشمند شدن می برد.

مراکز اصلی تولیدات کلید و پریز

همانطور که می دانید، کلید و پریز از اجزای کوچک ولی مهم و کاربردی در به کارگیری انرژی برق هستند. از این ابزار برای کنترل جریان برق استفاده می شود. نمی توان اهمیت این ابزار در مدارهای الکتریکی نادیده گرفت. همچنین به دلیل نوع کارایی، انواع کلید و پریز باید برای بالا بردن ایمنی از نوع استاندارد آن استفاده نمود.

در کشورمان ایران تولید کنندگان و شرکت های معتبر و مطرحی زیادی در امر تولید کلید و پریز در حال فعالیت هستند.

اما تولیدکنندگانی می توانند موفق باشند که از تکنولوژی جدید و روز دنیا و دستگاه های بروز و مدرن و همچنین مهارت و دانش فنی کارکنان خود استفاده می کنند. و بتوانند در تیراژ بالا تولید نمایید تا محصول نهایی ارزان تر شود ولی از کیفیت آن کاسته نشود.

بدین سان در بازار داخلی موفق خواهند بود. اما برای صادرات نیز می توان این محصولات باکیفیت را به کشورهای همسایه و منطقه صادر کرد چرا که با استفاده از طراحی بروز و همچنین دانش فنی و مهارت به تولید انواع کلید و پریز می پردازند.

با توجه به بازار صادرات کلید و پریز در سالهای اخیر توسط شرکت های معتبر می توان گفت که بازار خارجی گزینه خوبی برای سود آوری است.

اما تجار و خریدارن محصولات روشنایی و به طور خاص کلید و پریز می توانند با مراجعه به وب سایت ما با محصولات تولیدکنندگان معتبر ایرانی آشنا شوند و در با بهره مندی از مشاوران متخصص ما اطلاعات دقیقه از انواع کلید و پریز، ویژگی هر یک و کاربرد آن به دست آورند و با مقایسه قیمت ها خریدی مطمئن و آسان داشته باشند. هدف ما جلب اعتماد مشتریان گرامی است که ارائه محصولات باکیفیت که به نوعی اعتبار ما محسوب می شود رضایت مشتریان را به دست آوریم.

صادرات انواع کلید و پریز هوشمند به کشور های همسایه

صادرات انواع کلید و پریز هوشمند به کشور های همسایههمان طور که گفته شد برای فروش محصولات به کشورهای دیگر نیاز است که بازار آن کشورها را شناسایی کرد و در نظر گرفت که کدام نوع کلید و پریز هوشمند در آن کشورها بیشتر طرفدار دارد و حتی با توجه به فرهنگ آن کشور در انتخاب رنگ و طرح های مدرن و سنتی دقت نمود. بعد از شناسایی بازار و بازاریابی در زمینه صادرات باید دید که آن کشور ها کارخانه تولید کلید پریز را دارند یا خیر!  به عنوان نمونه در کشورهای عراق و یمن بیشتر به واردات محصولات  از کشور ایران رضایت دارند و ترجیح می دهند به جای تولید به واردات انواع کلید و پریز از ایران هزینه کنند.

بنابراین در امر صادرات انواع کلید و پریز هوشمند به بازار کشوری که قرار است مقصد محصولات ایرانی باشد باید توجه داشت. در قدم بعدی باید رقبا را شناسایی کرد و حتی استفاده از تجارب آنها صادراتی سوداور داشت. بدین منظور که کشور مقصد در نهایت ترجیح دهد از کالای ایرانی وارد کند.

صادرات کلید و پریز در حال حاضر بازار سودآور و خوبی را دارد اما با توجه به این موضوع که طبق آمار صادرات کالاهای غیر نفتی ایران درصد کمی از بازار بین المللی دارد و با توجه به پتانسیل بالای کارخانه ها و تولید کنندگان کلید و پریز هوشمند، تجار می توانند محصولات بیشتری را به بازار خارجی عرضه نمایید و باعث رونق بیشتر اقتصاد کشور  و همچنین خود سود خوبی داشته باشند. 

ارائه قیمت انواع کلید و پریز تهران

در بازار اصلی و سنتی انواع کلید و پریز تهران، انواع شرکت های پخش و فروش و یا فروشگاه های عرضه  محصولات به فعالیت مشغول هستند.

خریدارن انواع کلید پریز در تهران و دیگر شهرستان ها برای تهیه و تامین فروشگاه های خود به این بازار بزرگ سر می زنند و با حجم عظیمی از انواع کلید و پریز ایرانی و خارجی مواجه می شوند و البته با قیمت های مختلف.

اما آیا تمام این محصولات از کیفیت بالا و استاندار ملی ایران برخوردار هستند؟ و همین طور قیمت انواع کلید پریز هوشمند و نوع های روکش فلزی و حتی ساده آن قیمت واقعی محصولات است؟

قطعا جواب منفی است زیرا در میان تولیدات باکیفیت داخلی و حتی خارجی انواع بی کیفیت آن نیز در بازار موجود است و در ویترین مغازه ها کنار اجناس باکیفیت و بعضا هم قیمت بالاتر به فروش می رسد. این که این محصولات بی کیفیت چگونه به راحتی وارد بازار و فروشگاه های مختلف می شود در این مطلب نمی گنجد.

اما استفاده از محصولات بی کیفیت و به خصوص کلید و پریز غیر استاندارد خطرات بسیاری دارد چرا که این محصول کوچک مستقیم به برق متصل است و در صورت غیر استاندارد بودن می تواند خطر برق گرفتگی و حتی آتش سوزی در ساختمان را موجب می شود. 

پس بهتر است از محصولات باکیفیت و دارای استاندارد ملی ایران خربداری نمایید.

از مطمئن ترین خرید به صورت غیر حضوری می توان به سایت ما مراجعه نمایید که با جمع آوری انواع کلید و پریزهای  شرکت های معتبر و مطرح علاوه بر معرفی محصولات باکیفیت می توانید در هر ساعت شبانه روز و از هر کجای کشورمان با دسترسی به اینترنت خریدی آسان داشته باشید. و نکته قابل توجه فروش ویژه در این سایت و قیمت های ارزان و مناسب است که دیگر نیازی به رفتن بازار تهران و خرید حضوری نیست.

ارائه کلید و پریز هوشمند به منظور جایگزینی با کلید و پریزهای ساده و قدیمی نیز با مشاوره از متخصصان ما امکان پذیر است.

شرکت پخش کلید و پریز ارزان

شرکت پخش کلید و پریز ارزانبا توجه به رشد و گسترس خرید غیر حضوری و بصورت آنلاین و رواج این نوع خرید، محصولات مختلف را براحت و آسانی در اختیار خریدارن در هر گوشه از کشورمان می دهد و همچنین رقابت مثبتی در این سایت های مختلف فروش به وجود آمده است تا محصولات خود را با مناسب ترین قیمت به دست خریدارن برسانند. در مورد محصولات روشنایی و به طور خاص انواع کلید و پریز نیز این نوع خرید آنلاین صدق می کند.

در نتیجه در هر کجای ایران عزیزمان که باشید فقط با یک کلیک می توانید دنیای از محصولات مختلف از جمله کلید و پریز را ببینید.

اما برتری سایت ما در این است که اعتبار خود را از محصولات باکیفیت خود به دست آورده است و با برندهای معتبر همکاری دارد.

همچنین بهترین انتخاب را دردسترس خریدارن قرار داده است فرق نمی کند برای تهیه و تامین یک فروشگاه کوچک در نقطه ای دور باشد و یا در تهران و مثلا برای تامین کلید و پریزهای هتلی لوکس.

بنابراین شرکت کلید و پریز ما موظف است که پخش انواع کلید وپریز را بعد از گرفتن سفارشات در مدت زمان کوتاهی به دست مشتریان خود برساند.

این فروشگاه آنلاین و مجازی در درجه اول به معرفی و بررسی انواع کلید و.پریزها می پردازد و بهره گیری از متخصصان و مشاورن به پاسخگویی به افرادی می پردازد که قصد خرید انواع کلید و پریز را دارند.

در آخر با هدف فروش بالای انواع کلید و پریز قیمت های این محصولات را پایین آورده است و با فروش ویژه و تخفیفات، خشنودی و رضایت مشتریان را داشته باشد و در نتیجه مشتریان دائمی را داشته باشیم.