حقایق دفتر سیمی پاپکو که از آن خبر ندارید

برخی از افراد عاشق اتصالات مارپیچی دفتر سیمی پاپکو هستند و برخی دیگر از آنها متنفرند.

چپ‌ها از این که چگونه صحافی مانع می‌شود و به دستشان آسیب می‌زند شکایت می‌کنند، و حتی راست‌گراها هم از این مشکل مصون نیستند، اگر مثل من همیشه در دو طرف صفحه بنویسید و زمانی که می‌خواهید با صحافی سمت راست بنویسید.

نوت بوک را ورق بزنید شخصاً، توانایی تا کردن نوت‌بوک و پاره کردن آسان برگه‌ها حتی اگر صفحات سوراخ نشده باشند، بیشتر از هر گونه ناراحتی است.

من همچنین از این واقعیت قدردانی می کنم که یک نوت بوک مارپیچ صاف قرار می گیرد و اکنون که شرکت ها شروع به ساخت نوت بوک در جهت “منظره” کرده اند، می تواند کاملاً زیر صفحه کلیدهایی که اکثر ما برای کارهای روزانه خود استفاده می کنیم، قرار بگیرد.

من از هر دو نوت بوک A4 و A5 Clairefontaine استفاده می کنم که دارای سیم محکم و روکش های نسبتا بادوام هستند.

دفتر

کاغذ ضخیم تر Clairefontaine نیز در برابر سایش و پارگی یک صحافی مارپیچی بهتر می ایستد، و من متوجه شده ام که ورق های کمتری در طول زمان شل می شوند.

از آنجایی که آنها به گونه ای طراحی نشده اند که در قفسه کتاب زیبا به نظر برسند، نوت بوک های مارپیچ نیز قیمت کمتری نسبت به جلد سخت دارند.

اگرچه کاغذهای مناسب همچنان بسیار گرانتر از نوت بوک های 0.25 دلاری داروخانه هایی هستند که در مدرسه استفاده می کردیم.

در حالی که شما دوام و ظاهر زیباتر را فدا می‌کنید، من تمایل دارم از دفترچه‌های مارپیچ خود برای کارهایی استفاده کنم که به کاغذ یکبار مصرف نیاز دارند: طوفان فکری، خودکارهای آزمایشی، نوشتن یادداشت‌های مرور، و برای کار روزانه یادداشت‌هایی که ممکن است نیاز به پاره کردن داشته باشند. و برای اهداف محرمانه خرد می شود.

اگر از نوت‌بوک‌هایتان به همان روشی که من استفاده می‌کنم استفاده می‌کنید، نیازی نیست که این کاغذ مناسب‌ترین نوع قلم باشد، و به کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند، و هر دوی Doane Paper و Studio Neat گزینه‌های نوت‌بوک مارپیچ بسیار خوبی هستند، اگر بتوانید این کار را تحمل کنید..